Faeria – połączenie karcianki i strategii dostępne za darmo na Steamie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.08.2016, 09:08


Kategorie: Aktualności

Jeszcze Wskroś kilkanaście godzin możecie pobrać Poza na ładne/piękne oczy grę Faeria – karciankę z elementami strategii turowej, oferowaną od marca w ramach Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Stworzona Via niezależne Pracownia Abrakam Film już na tym etapie zdołała zaskarbić sobie sympatię graczy, którzy w swoich recenzjach w serwisie firmy Valve wystawiają Oj bardzo pozytywne oceny.


Faeria zadebiutowała 1 marca na Steamie w ramach Wczesnego Dostępu. - Faeria – połączenie karcianki i strategii dostępne Poza za friko na Steamie - wiadomość - 2016-08-10
Faeria zadebiutowała 1 marca na Steamie w ramach Wczesnego Dostępu.

Aby dodać Faerię W kierunku swojej kolekcji, należy oczywiście mieć założone Rachunek na platformie Steam. Następnie wystarczy odwiedzić stronę gry i kliknąć na szary odnośnik Zainstaluj. W tym momencie Faeria powinna znajdować się już w naszej bibliotece Steam – Gdzie tam jest konieczne pobieranie plików gry od razu po Oj przypisaniu W stronę konta. Radzimy się pospieszyć – oferta jest ograniczona czasowo i obowiązuje Raptem Ku 11 sierpnia, W stronę godziny 01:00 w nocy.


Tagi: gry na świecie Faeria gry karciane gry za darmo (promocje) promocje na Steamie PC
Zostaw komentarz: