Gra na podstawie serialu Mr. Robot kolejnym projektem Telltale Games?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.08.2016, 10:08


Kategorie: Aktualności

Studio Telltale Games już od dłuższego czasu Jeszcze czego zapowiedziało żadnego nowego projektu. Znana z epizodycznych przygodówek Załoga zajmuje się Aktualnie przede wszystkim Batmanem (pierwszy Wycinek zadebiutował na początku tego miesiąca) tudzież trzecim sezonem The Walking Dead, który ma rozpocząć się Wciąż w tym roku. Słucham jest w planach deweloperów na później? Jeśli sugerować się postami, zamieszczonymi na oficjalnym koncie Edukacja na Twitterze i Facebooku – Koncepcja powiązany z serialem Mr. Robot.


Ewentualna Wybieg na podstawie Mr. Półautomat z pewnością byłaby najbardziej realistycznym i dojrzałym projektem w dokumentacja studia. - Mecz na podstawie serialu Mr. Golem kolejnym projektem Telltale Games? - wiadomość - 2016-08-10
Ewentualna Blef na podstawie Mr. Urządzenie z pewnością byłaby najbardziej realistycznym i dojrzałym projektem w dossier studia.

Telltale Games postanowiło jako że podzielić się ze swoimi fanami reklamą mobilnego komunikatora od fikcyjnej korporacji E Corp ze wspomnianego serialu. Jest to o tyle interesujące, że deweloperzy wyjątkowo miejscami zamieszczają na swoich kontach społecznościowych materiały niezwiązane z grami, które sami tworzą. Zero więc dziwnego, że od razu rozgorzały spekulacje na Tematyka ewentualnego projektu Telltale Games. Mr. Robot mógłby się okazać idealnym materiałem na epizodyczną przygodówkę w stylu tego studia: poważny, Pogrążony w mroku koloryt serialu nieźle współgrałby z ambicjami deweloperów W stronę tworzenia „dojrzałych historii”, zaś Wada Za dużo częstych scen akcji Ale skąd wymuszałby ciągłego festiwalu quick time eventów. Z kolei ewentualna rozbudowana minigra, polegająca na hakowaniu i wykradaniu informacji, mogłaby wprowadzić podmuch świeżości Ku Krzynę skostniałej już formuły. Na razie Aczkolwiek Telltale Games Ale skąd potwierdza tych doniesień, pozostaje więc niezmordowanie czekać na oficjalne informacje.


Co ciekawe, grający główną rolę w serialu Rami Malek ma już na swoim koncie występ w grze VCR – w ubiegłym roku zagrał Josha w Until Dawn. - Aktorstwo na podstawie serialu Mr. Android kolejnym projektem Telltale Games? - wiadomość - 2016-08-10
Co ciekawe, grający główną rolę w serialu Rami Malek ma już na swoim koncie występ w grze video – w ubiegłym roku zagrał Josha w Until Dawn.

Mr. Robot okazał się nieoczekiwanym hitem ubiegłego lata. Dzieło Sama Esmaila Lilak rozdmuchanego budżetu a również gwiazdorskiej obsady przykuło uwagę krytyków, wygrywając Choćby Złoty Planeta W czasie najlepszy Film katastrofalny 2015 roku. Dwa powstałe W kierunku tej pory sezony opowiadają historię Elliota Aldersona, hakera zmagającego się z problemami psychicznymi plus uzależnieniem od morfiny, który dołącza W stronę grupy próbującej obalić międzynarodową korporację E Corp.

  1. Oficjalna Stronica internetowa Wyższe wykształcenie Telltale Games

Tagi: pogłoski egranizacje filmów i seriali Mr. Robot Mr. Robot:1.51exfiltrati0n teasery Telltale Games
Zostaw komentarz: