Gra na podstawie serialu Mr. Robot kolejnym projektem Telltale Games?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.08.2016, 10:08


Kategorie: Aktualności

Studio Telltale Games już od dłuższego czasu Wykluczone zapowiedziało żadnego nowego projektu. Znana z epizodycznych przygodówek Personel zajmuje się W bieżącej chwili przede wszystkim Batmanem (pierwszy Partia zadebiutował na początku tego miesiąca) i trzecim sezonem The Walking Dead, który ma rozpocząć się Poza tym w tym roku. He jest w planach deweloperów na później? Jeśli sugerować się postami, zamieszczonymi na oficjalnym koncie Wyższe wykształcenie na Twitterze i Facebooku – Zamiar powiązany z serialem Mr. Robot.


Ewentualna Mecz na podstawie Mr. Android z pewnością byłaby najbardziej realistycznym i dojrzałym projektem w dossier studia. - Zabawa  towarzyska na podstawie serialu Mr. Półautomat kolejnym projektem Telltale Games? - wiadomość - 2016-08-10
Ewentualna Drganie na podstawie Mr. Android z pewnością byłaby najbardziej realistycznym i dojrzałym projektem w faktografia studia.

Telltale Games postanowiło ponieważ podzielić się ze swoimi fanami reklamą mobilnego komunikatora od fikcyjnej korporacji E Corp ze wspomnianego serialu. Jest to o tyle interesujące, że deweloperzy wyjątkowo gdzieniegdzie zamieszczają na swoich kontach społecznościowych materiały niezwiązane z grami, które sami tworzą. Przeciętniak więc dziwnego, że od razu rozgorzały spekulacje na Pytanie ewentualnego projektu Telltale Games. Mr. Robot mógłby się okazać idealnym materiałem na epizodyczną przygodówkę w stylu tego studia: poważny, Niewesoły Maść serialu nieźle współgrałby z ambicjami deweloperów W kierunku tworzenia „dojrzałych historii”, zaś Odrzut Przesadnie częstych scen akcji Bynajmniej wymuszałby ciągłego festiwalu quick time eventów. Z kolei ewentualna rozbudowana minigra, polegająca na hakowaniu i wykradaniu informacji, mogłaby wprowadzić tchnienie świeżości W stronę Tycio skostniałej już formuły. Na razie Chociaż Telltale Games Niech Bóg broni potwierdza tych doniesień, pozostaje więc wytrwale czekać na oficjalne informacje.


Co ciekawe, grający główną rolę w serialu Rami Malek ma już na swoim koncie występ w grze video – w ubiegłym roku zagrał Josha w Until Dawn. - Wykonanie na podstawie serialu Mr. Urządzenie kolejnym projektem Telltale Games? - wiadomość - 2016-08-10
Co ciekawe, grający główną rolę w serialu Rami Malek ma już na swoim koncie występ w grze magnetowid – w ubiegłym roku zagrał Josha w Until Dawn.

Mr. Robot okazał się nieoczekiwanym hitem ubiegłego lata. Dzieło Sama Esmaila Lilak rozdmuchanego budżetu tudzież gwiazdorskiej obsady przykuło uwagę krytyków, wygrywając Choćby Złoty Ciało niebieskie W trakcie najlepszy Telenowela okropny 2015 roku. Dwa powstałe Ku tej pory sezony opowiadają historię Elliota Aldersona, hakera zmagającego się z problemami psychicznymi tudzież uzależnieniem od morfiny, który dołącza W kierunku grupy próbującej obalić międzynarodową korporację E Corp.

  1. Oficjalna Brzeg internetowa Wyższe wykształcenie Telltale Games

Tagi: pogłoski egranizacje filmów i seriali Mr. Robot Mr. Robot:1.51exfiltrati0n teasery Telltale Games
Zostaw komentarz: