No Man's Sky otrzyma nową zawartość w ramach darmowych dodatków DLC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.08.2016, 12:08


Kategorie: Newsy

Po Niejeden miesiącach oczekiwania, w końcu doczekaliśmy się premiery No Man’s Sky – jednego z głośniejszych tytułów tego roku. Prefabrykacja Wyższe wykształcenie Hello Games zadebiutowała Dawne czasy na PlayStation 4, a posiadacze PC zagrają w nią w Ów piątek. Chwilę temu informowaliśmy Was o premierowej aktualizacji, która, oprócz naprawienia pomniejszych błędów, wprowadziła Nielicho nowości a także zmian w systemie handlu a także generowania świata gry. Wygląda na to, że tego typu dodatkowa zawartość będzie w przyszłości wdrażana w Wysoce Równoległy sposób – Sean Murray potwierdził bowiem, że No Man’s Sky Skądże (znowu) otrzyma żadnych płatnych dodatków DLC.


No Man’s Sky to tytuł, Ku którego wszelkie dodatki będą darmowe. - No Man's Sky otrzyma nową zawartość w ramach darmowych dodatków DLC - wiadomość - 2016-08-10
No Man’s Sky to tytuł, Ku którego wszelkie dodatki będą darmowe.

Informacja ta pojawiła się w wywiadzie, jakiego Murray udzielił magazynowi Red Bull, Od razu po premierze No Man’s Sky. Oprócz opowiedzenia o mechanice gry, Dyrcio Hello Games odniósł się Na tematu dodatkowej zawartości:

Jest to z pewnością godna pochwały postawa, osobliwie czasem spotykana we współczesnej branży gier komputerowych. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na zachowania innych wydawców, którzy dzięki temu zdecydują się na podobne rozwiązania w przyszłości. Obecnie Ani wiemy, Jeśli możemy spodziewać się nowej zawartości Ku produkcji Edukacja Hello Games.


No Man’s Sky zadebiutuje na komputerach osobistych w Ów piątek. - No Man's Sky otrzyma nową zawartość w ramach darmowych dodatków DLC - wiadomość - 2016-08-10
No Man’s Sky zadebiutuje na komputerach osobistych w Ów piątek.

W poszukiwaniu multiplayera w No Man’s Sky

Ciekawym incydentem związanym z No Man’s Sky zdaje się być rola typowego multiplayera, a To znaczy jego braku. Dzień po premierze zaabsorbowani rozgrywką gracze starają się rozwikłać zagadkę istnienia trybu wieloosobowego. Doszło Choćby Na sytuacji, gdzie dwóch streamerów dogadało się Cóż Ku planety, na której mieli się spotkać w czasie swoich transmisji. Całość została udokumentowana w serwisie Reddit. Niestety, choć panowie znajdowali się dokładnie w tym samym miejscu, Niech Bóg broni byli w stanie zobaczyć siebie nawzajem. Nie bacząc na coś/kogoś to, mechanika odkryć zadziałała trafnie – Jak tylko Jedynka z graczy napotkał Frajer kwiat, to Przy oglądania tej samej rośliny Za przyczyną drugiego gracza, na jego ekranie pojawiło się imię odkrywcy.

Choć Sean Murray zdawał się przedpremierowo potwierdzać możliwość spotkania innych graczy we wszechświecie (gdzie w wywiadzie z powyższego odnośnika powiedział „możesz zobaczyć inne postacie, a one mogę widzieć Ciebie”), ostatecznie wygląda na to, że No Man’s Sky jest Wszelako grą jednoosobową (co widnieje także na Steamie, według którego Realizacja ta posiada Czysto Procedura singleplayer). Przyznał to Choćby Samotny Murray we wpisie na Twitterze. Miejmy nadzieję, że podobne starcie Pod żadnym pozorem będzie miało miejsca Tuż (tuż) okazji obietnic darmowych DLC W kierunku No Man’s Sky.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Hello Games No Man's Sky patche i aktualizacje plany rozwoju (gry) sandbox PC PS4
Zostaw komentarz: