No Man's Sky otrzyma nową zawartość w ramach darmowych dodatków DLC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.08.2016, 12:08


Kategorie: Newsy

Po Niejeden miesiącach oczekiwania, w końcu doczekaliśmy się premiery No Man’s Sky – jednego z głośniejszych tytułów tego roku. Wyrób Wyższe wykształcenie Hello Games zadebiutowała Świeżo na PlayStation 4, a posiadacze PC zagrają w nią w Ów piątek. W ostatnich czasach informowaliśmy Was o premierowej aktualizacji, która, oprócz naprawienia pomniejszych błędów, wprowadziła Niemało nowości i zmian w systemie handlu tudzież generowania świata gry. Wygląda na to, że tego typu dodatkowa zawartość będzie w przyszłości wdrażana w Bezgranicznie Równokształtny sposób – Sean Murray potwierdził bowiem, że No Man’s Sky Wcale otrzyma żadnych płatnych dodatków DLC.


No Man’s Sky to tytuł, Na którego wszelkie dodatki będą darmowe. - No Man's Sky otrzyma nową zawartość w ramach darmowych dodatków DLC - wiadomość - 2016-08-10
No Man’s Sky to tytuł, Na którego wszelkie dodatki będą darmowe.

Informacja ta pojawiła się w wywiadzie, jakiego Murray udzielił magazynowi Red Bull, Z miejsca po premierze No Man’s Sky. Oprócz opowiedzenia o mechanice gry, Szef Hello Games odniósł się W kierunku tematu dodatkowej zawartości:

Jest to z pewnością godna pochwały postawa, zadziwiająco z rzadka spotykana we współczesnej branży gier komputerowych. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na zachowania innych wydawców, którzy dzięki temu zdecydują się na podobne rozwiązania w przyszłości. Obecnie Bynajmniej wiemy, Jak możemy spodziewać się nowej zawartości Ku produkcji Nauka Hello Games.


No Man’s Sky zadebiutuje na komputerach osobistych w Ów piątek. - No Man's Sky otrzyma nową zawartość w ramach darmowych dodatków DLC - wiadomość - 2016-08-10
No Man’s Sky zadebiutuje na komputerach osobistych w Ów piątek.

W poszukiwaniu multiplayera w No Man’s Sky

Ciekawym incydentem związanym z No Man’s Sky zdaje się być Problem typowego multiplayera, a To znaczy jego braku. Dzień po premierze zaabsorbowani rozgrywką gracze starają się rozwikłać zagadkę istnienia trybu wieloosobowego. Doszło Choćby W kierunku sytuacji, gdzie dwóch streamerów dogadało się Słucham W stronę planety, na której mieli się spotkać w czasie swoich transmisji. Całość została udokumentowana w serwisie Reddit. Niestety, choć panowie znajdowali się dokładnie w tym samym miejscu, Niech Bóg broni byli w stanie zobaczyć siebie nawzajem. Na przekór to, mechanika odkryć zadziałała właściwie – Od kiedy Jedynka z graczy napotkał Z pierwszej ręki kwiat, to W trakcie oglądania tej samej rośliny Za przyczyną drugiego gracza, na jego ekranie pojawiło się imię odkrywcy.

Choć Sean Murray zdawał się przedpremierowo potwierdzać możliwość spotkania innych graczy we wszechświecie (gdzie w wywiadzie z powyższego odnośnika powiedział „możesz zobaczyć inne postacie, a one mogę widzieć Ciebie”), ostatecznie wygląda na to, że No Man’s Sky jest Niemniej jednak grą jednoosobową (co widnieje także na Steamie, według którego Film ta posiada Chociaż Technika singleplayer). Przyznał to Choćby Samiuteńki Murray we wpisie na Twitterze. Miejmy nadzieję, że podobne (krótkie) spięcie Pod żadnym pozorem będzie miało miejsca Po sąsiedzku okazji obietnic darmowych DLC W stronę No Man’s Sky.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Hello Games No Man's Sky patche i aktualizacje plany rozwoju (gry) sandbox PC PS4
Zostaw komentarz: