Zapowiedź PlayStation 4 NEO coraz bliżej? Sony zaprasza na PlayStation Meeting

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.08.2016, 09:08


Kategorie: News

Przed kilkoma dniami pojawiły się plotki, według których we wrześniu doczekamy się oficjalnej zapowiedzi konsoli PlayStation 4 NEO. Wygląda na to, że Nie ma (dwóch) zdań coś jest na rzeczy, gdyż do zagranicznych mediów zostały wysłane zaproszenia na imprezę PlayStation Meeting, która odbędzie się 7 września o godzinie 21:00 czasu polskiego. W 2013 roku Przy konferencji, która nazywała się Oczywiście samo, ujawniono PlayStation 4. Od tamtej pory Skądże (znowu) odbyła się kolejna Wznowienie tego wydarzenia, więc z pewnością Sony szykuje coś wyjątkowego, a że PS4 NEO jest już pewne, to wydaje się, że właśnie to urządzenie będzie główną atrakcją eventu. Jest rzeczą prawdopodobną jednak, że japoński Konsorcjum zapowie także PlayStation 4 Slim, Wobec tego mniejszą wersję podstawowej konsoli.


PlayStation 4 NEO Ani będzie zupełnie nowym urządzeniem, a mocniejszą i droższą wersją zwykłego PlayStation 4. - Zapowiedź PlayStation 4 NEO coraz bliżej? Sony zaprasza na PlayStation Meeting - wiadomość - 2016-08-10
PlayStation 4 NEO Jeszcze czego będzie zupełnie nowym urządzeniem, a mocniejszą i droższą wersją zwykłego PlayStation 4.

Z W kierunku tej pory ujawnionych informacji wiemy, że PlayStation 4 NEO Bynajmniej będzie zupełnie nowym urządzeniem, a sprzętem uzupełniającym dzisiejszy model. Przede wszystkim ma on otrzymywać te same gry, Hę normalne PS4 a także obsługiwać rozdzielczość 4K. Poszczególne produkcje będą mogły oferować dodatkowe efekty graficzne (niewykluczone, że część deweloperów upiększy swoje starsze tytuły Obok nowe urządzenie) i to właściwie tyle. Krótko pisząc, ma to być po prostu lepsze, Zastrzeżenie też droższe rozwiązanie dla bardziej wymagających osób a także tych, które korzystają z telewizorów 4K.


Tagi: sprzęt i soft imprezy growe PlayStation 4 PlayStation 4 Pro PlayStation Meeting 2016 Sony Interactive Entertainment teasery PS4
Zostaw komentarz: